فعالیت های این واحد شامل انجام پروژه های اتوماسیون صنعتی و تولید محصولاتی در رابطه با آن می باشد.
پروژه های صنعتی:
پروژه های این واحد شامل مشاوره، طراحی، اجرا و ارتقاء سیستمهای کنترل صنعتی می باشد.
تولید محصولات:
در کنار انجام پروژه های صنعتی، با توجه به محدودیت در پاره ای از محصولات موجود در زمینه اتوماسیون و همچنین قیمت بالای اینگونه محصولات و کند بودن ارایه خدمات، این واحد با استفاده از تجربیات خود اقدام به طراحی و ساخت سیستمهای جنبی و رابط برای بعضی از محصولات اتوماسیون مانند زیمنس و مولر نمود.
این واحد آماده طراحی و نمونه سازی برای سیستمهای موجود و ارایه راهکارهای بهینه در زمینه های مختلف است. این واحد در تلاش است تا محصولات خود را توسعه داده و به تنوع و کیفیت این محصولات بیفزاید.
PLC S7 ایرانی:
در این راستا با توجه به کاربرد گسترده تجهیزات اتوماسیون شرکت زیمنس در صنایع و آشنایی متخصصان و کارشناسان با این تجهیزات و همچنین اجرای دوره های آموزش اتوماسیون و PLC در صنایع و دانشگاه ها بر پایه PLC S7 شرکت زیمنس و انیوه برنامه ها و توابع نوشته شده در حال کار تصمیم به نمونه سازی آن گرفتیم .
در این راستا و با اتکا به بیشتر از بیست و پنج سال تجربه در زمینه اتوماسیون و الکترونیک در صنایع بزرگ و متوسط اقدام به طراحی و ساخت یک PLC و مشابه سازی آن با PLC S7 زیمنس نمودیم و در نهایت موفق به ساخت آن گردیدیم.
این محصول با امکانات سخت افزاری و نرم افزاری مشابه قابلیت برنامه ریزی و کار با تمام ورژنهای نرم افزار Simatic Manager و یا Totally Integrated Automation Portal (V11) شرکت زیمنس را دارد.
در ساخت این محصول سعی شده است بر خلاف سیستم اصلی که عمدتاً قیمتهای بالایی دارند، محصولی جدید و مدولار، با قیمت نازلتر به شما
ارائه شود.
این محصول با در نظر گرفتن قیمت بهینه، به منظور تسهیل کردن فرایندهای اتوماسیون طراحی شده و فعلا در دو سری ساخته شده و امکان ارتقاء و تغییرات در سخت افزار بر اساس نیاز و کاربرد های گوناگون می باشد.
با لطف خداوند منان در راه خود ثابت قدم هستیم و از نظرات و راهنمای شما عزیزان استقبال می کنیم.

جهت اطلاعات بیشتر به قسمت محصولات مراجعه نمایید

از دیگر زمینه های فعالیت می توان به موارد زیر اشاره نمود:
 •  اتوماسیون صنعتی ( Industrial Automation)
 •  مانیتورینگ و سیستم های سوپروایزری ( SCADA & Monitoring)
 •  سیستم های کنترل گسترده ( Distributed Control Systems - DCS)
 •  کنترل پروسه های صنعتی و آزمایشگاهی ( Industrial Process Control & Laboratory)
 •  پردازش تصویر ( Image Processing)
 •  جمع آوری و پردازش اطلاعات ( Processing & Data Acquisition)
 •  نمونه سازی و طراحی سیستمهای کنترل
 •  آموزش سیستم های اتوماسیون زیمنس
 •  مشاوره